O SZKOLE

Studium Techniki Dentystycznej
w Płocku

 

Studium Techniki Dentystycznej w Płocku jest jedną z pierwszych w regionie niepublicznych, specjalistycznych szkół policealnych posiadających uprawnienia szkoły publicznej od 1981 roku.

Naszym celem jest przede wszystkim kształcenie praktycznych umiejętności zawodowych, jak i zapewnienie przyswojenia wszechstronnej wiedzy teoretycznej. Dajemy również możliwość pracy z pacjentami naszego gabinetu stomatologicznego oraz współpracujemy z wieloma firmami, które są pionierami rynku dentystycznego.

Zajęcia odbywają się w salach wykładowych, pracowniach wyposażonych w nowoczesne sprzęty, naszym gabinecie dentystycznym w którym uczeń pracuje z pacjentem oraz w zaprzyjaźnionych renomowanych gabinetach.

Naszą Kadrę tworzą wykwalifikowani nauczyciele z szeroką wiedzą oraz z dużym doświadczeniem zawodowym.

Oferujemy kształcenie w małych grupach. Nauka trwa 2,5 roku (5 semestrów) w trybie stacjonarnym: dziennym oraz weekendowym.

Organizujemy kursy i szkolenia, w których udział potwierdzany jest certyfikatami, m.in. z najnowszej technologii CAD/CAM.

 

Absolwent po ukończeniu naszej szkoły otrzymuje:
• dyplom technika dentystycznego uznawany w UE,
• suplement Europass,
• świadectwo ukończenia szkoły policealnej.

Ukończenie naszej szkoły umożliwia kontynuowanie nauki, rozpoczęcie pracy w kraju i za granicą oraz prowadzenie własnej działalności gospodarczej.

 

Studium Techniki Dentystycznej współpracuje z wieloma firmami, które są pionierami rynku dentystycznego:

NATRODENT – międzynarodowa firma oferującą materiały protetyczne, usługi, szkolenia, kursy i rozwiązania z dziedziny najnowszych technologii. Obszarem działalności firmy jest cały kraj, Niemcy, Izrael i Kraje Europy Wschodniej. NATRODENT wprowadza, na rynek Polski, technologię 3D z zastosowaniem dla stomatologii, ortodoncji i protetyki stomatologicznej. Dzięki temu Nasza szkoła oferuje studentom najświeższe rozwiązania i praktykę z dziedziny najnowocześniejszej technologii.

HOLTRADE – swoje pierwsze kroki firma ta stawiała we Włoszech. W Polsce jest już z Nami od 23 lat, zajmuje się poszukiwaniem nowych rozwiązań w zakresie technologii jak również działalnością edukacyjną w postaci Centrum Edukacyjnego dla dentystów i techników dentystycznych. Skupiamy się na tworzeniu sprawnych zespołów lekarz dentysta-technik dentystyczny. Dzięki ciekawym i profesjonalnym szkoleniom dla lekarzy i techników kandydat może pogłębić swoją wiedzę na różnych płaszczyznach co daje możliwość stworzenia zgranego i sprawnie działającego zespołu.

ZHERMAPOL – firma prowadzi badania, którymi rewolucjonizuje rynek dentystyczny i wprowadza nowości w zakresie technologii. Dostarcza produkty, rozwiązania i usługi najwyższej jakości, zarówno dla lekarzy stomatologów, jak i dla techników dentystycznych. Zhermapol jest liderem w dziedzinie stomatologii co jest korzyścią dla pracowników, partnerów biznesowych i społeczeństwa.

This slideshow requires JavaScript.